FlexiStyle Bootstrap (1.2.1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Password
ast: Clave

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos
