FlexiStyle Bootstrap (1.2.1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ
