FlexiStyle Bootstrap (1.2.1) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Default
sr: Подразумевано

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Footer First
sr: Прво заглавље

en: Site branding
sr: Лого

en: Username or email address
sr: Корисничко име или е-мејл адреса

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
