FlexiStyle Bootstrap (1.2.2) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Password
is: Lykilorð

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Last post
is: Síðasta færsla

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Topics
is: Umræða

en: Posts
is: Færslur

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Last page
is: Síðasta síða

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
