FlexiStyle Bootstrap (1.2.2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Next
os: Дарддæр

en: Content
os: Мидис

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
