FlexiStyle Bootstrap (1.2.3) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Topics
gu: વિષયો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
