FlexiStyle Bootstrap (1.2.5) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Password
af: Wagwoord

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Last post
af: Laaste pos

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
