FlexiStyle Bootstrap (1.2.5) - en to ca translation catalogue (55 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Password
ca: Contrasenya

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Last post
ca: Darrer article

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Forum
ca: Fòrum

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Featured
ca: Distintiu

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Username or email address
ca: Nom d'usuari o adreça de correu electrònic

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Search form (narrow)
ca: Formulari de cerca (estret)
