FlexiStyle Bootstrap (1.2.7) - en to uk translation catalogue (64 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Password
uk: Пароль

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Last post
uk: Останній допис

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Forum
uk: Форум

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Banner
uk: Банер

en: Topics
uk: Теми

en: Posts
uk: Дописи

en: Content Bottom
uk: Вміст знизу

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Footer links
uk: Посилання нижнього колонтитулу

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer Third
uk: Нижній колонтитул 3

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Bootstrap Library
uk: Бібліотека Bootstrap

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Username or email address
uk: Ім'я користувача або електронна адреса

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key

en: Search form (narrow)
uk: Форма пошуку (вузька)
