FlexiStyle Bootstrap (1.2.8) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Next
mg: Manaraka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
