FlexiStyle Bootstrap (1.3.0) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: None
ug: يوق

en: Password
ug: پارول

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
