FlexiStyle Bootstrap (1.3.4) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Username or email address
ps: کارن نوم او برېښنالیک

en: First page
ps: لومړی پاڼې
