FlexiStyle Bootstrap (1.3.5) - en to ne translation catalogue (64 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Forum
ne: फोरम

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Topics
ne: विषय

en: Content Bottom
ne: तलको सामग्री

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: « First
ne: « पहिलो

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Google Fonts
ne: गुगल फन्टहरू

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Bootstrap Library
ne: बुटस्ट्र्याप Library

en: Global CSS
ne: विश्वव्यापी CSS

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Username or email address
ne: प्रयोगकर्ता नाम वा इमेल ठेगाना

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Font Awesome Icons
ne: फन्ट अवसम आइकनहरू

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्

en: Bootstrap Icons
ne: बुटस्ट्र्याप आइकनहरू

en: Bootstrap 5.3
ne: बुटस्ट्र्याप ५.३

en: Bootstrap 5.2
ne: बुटस्ट्र्याप ५.२

en: Bootstrap 5.1
ne: बुटस्ट्र्याप ५.१

en: Bootstrap 5.0
ne: बुटस्ट्र्याप ५.०

en: Bootstrap 4.6
ne: बुटस्ट्र्याप ४.६

en: Bootstrap From CDN
ne: CDN बाट बुटस्ट्र्याप

en: Bootstrap From Local
ne: स्थानीयबाट बुटस्ट्र्याप

en: Google Material Icons
ne: गुगल मटेरियल आइकनहरू

en: Global Style
ne: विश्वव्यापी शैली
