FlexiStyle Bootstrap (1.3.6) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Page
br: Pajenn

en: Search form (narrow)
br: Paperenn enklask(strizh)
