FlexiStyle Bootstrap (1.3.8) - en to jv translation catalogue (31 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Featured
jv: Fitur

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
