FlexiStyle Bootstrap (1.3.7) - en to sk translation catalogue (53 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Forum
sk: Fórum

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Global
sk: Globálny

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Username or email address
sk: Používateľské meno alebo emailová adresa

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku

en: Search form (narrow)
sk: Vyhľadávací formulár (úzky)
