FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
