FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.6) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Featured
ps: ځانګړي
