FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.7) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક
