Flexmail (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Label
ar: التسمية

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Url
ar: المسار

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Source
ar: المصدر

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول
