Flexmail (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Label
es: Etiqueta

en: Url
es: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Source
es: Origen

en: Test connection
es: Probar conexión

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Account ID
es: ID de cuenta

en: Preference
es: Preferencia

en: Email field
es: Campo tipo email

en: Interest
es: Interés

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
