Flexmail (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Url
fr: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: Account ID
fr: Identifiant (ID) du compte

en: Preference
fr: Préférence

en: Handler settings
fr: Paramètres de gestionnaire (handler)

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.

en: Webform elements
fr: Éléments de webforms
