Flexmail (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Label
is: Merking

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: Url
is: Vefslóð

en: About
is: Um
