Flexmail (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Label
km: ស្លាក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
