Flexmail (2.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Label
sk: Označenie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Source
sk: Zdroj

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
