Flexmail (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: - None -
da: - Ingen -

en: Label
da: Etiket

en: Url
da: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Source
da: Kilde

en: Test connection
da: Kontrollér forbindelse

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Webform elements
da: Webform elementer
