Flexmail (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Url
eo: URL
