Flexmail (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: - None -
he: - ללא -

en: Label
he: תווית

en: URL
he: כתובת URL

en: Url
he: כתובת url

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Source
he: מקור

en: Test connection
he: בדוק את החיבור

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות
