Flexmail (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Label
hr: Oznaka

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Source
hr: Izvor

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
