Flexmail (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Label
hu: Címke

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Url
hu: Webcím

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Source
hu: Forrás

en: Test connection
hu: Kapcsolat tesztelése

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: First name field
hu: Keresztnév mező

en: Email field
hu: E-mail mező

en: Handler settings
hu: Kezelő beállítások

en: Interest
hu: Érdeklődési kör
