Flexmail (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Label
lt: Etiketė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Source
lt: Šaltinis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Handler settings
lt: Tvarkyklės nustatymai
