Flexmail (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Label
lv: Etiķete

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Source
lv: Avots

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par
