Flexmail (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Label
tr: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Source
tr: Kaynak

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında
