Flexmail (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: - None -
uk: - Немає -

en: Label
uk: Мітка

en: URL
uk: URL-адреса

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Source
uk: Джерело

en: Test connection
uk: Перевірити з'єднання

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: Preference
uk: Налаштування

en: Handler settings
uk: Налаштування обробника

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.

en: Webform elements
uk: Елементи веб-форми
