Flexmail (2.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Label
hy: Պիտակ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
