Flexmail (2.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Label
ku: پێناس

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Source
ku: سەرچاوە

en: About
ku: دەربارە
