Flexmail (2.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: - None -
pl: - Brak -

en: Label
pl: Etykieta

en: Url
pl: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Source
pl: Źródło

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Email field
pl: Pole email
