Flexmail (2.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Label
pt: Rótulo

en: Url
pt: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Source
pt: Fonte

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: First name field
pt: Campo de nome

en: Email field
pt: Campo de email

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
