Flexmail (2.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Label
ru: Метка

en: Url
ru: Url-адрес

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Source
ru: Источник

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Preference
ru: Предпочтение
