Flexmail (2.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Url
ta: முகவரி

en: Source
ta: மூலம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
