Flexmail (2.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ
