Flexmail (2.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت
