Flexmail (2.0.0-beta3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: - None -
bg: - Не -

en: Label
bg: Заглавие

en: Url
bg: URL

en: Source
bg: Източник
