Flexmail (2.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: - None -
et: - Puudub -

en: Label
et: Nimetus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Source
et: Allikas

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist
