Flexmail (2.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Url
eu: URLa

en: Source
eu: Iturburua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
