Flexmail (2.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Label
it: Etichetta

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Source
it: Sorgente

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni
