Flexmail (2.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Label
jv: Judul

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
