Flexmail (2.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Url
nl: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Source
nl: Bron

en: Test connection
nl: Verbinding testen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Account ID
nl: Account-ID

en: Email field
nl: E-mailveld

en: Name field
nl: Naamveld

en: Handler settings
nl: Instellingen voor handler

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: Webform elements
nl: Formulierelementen
