Flexmail (2.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Source
ps: سرچينه

en: About
ps: په اړه
