Flexmail (2.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: URL
sq: Adresa URL

en: Url
sq: Adresa Url

en: About
sq: Informacione
